Vála

Jak se jmenuje takovýto potvrzení na tábor, že můžu pracovat s potravinami?

potřebuju ho stáhnout, ale nemůžu si vzpomenout… :(
Děkuju :)

Nejlepší odpověď
badisko

co na nem chces stahovat …:D .. asi vzor ze …?.. ten majdes tady … http://www.sev­t.cz/produkt/zdra­votni-prukaz-pracovnika-v-potravinarstvi-14806005/ ..

zde je vice info ..
Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství
Skočit na: Navigace, Hledání

Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství, někdy označován zkráceně jako zdravotní průkaz, je doklad potvrzující, že jeho držitel netrpí žádnou infekční nakažlivou chorobou a může tedy pracovat v potravinářských provozech. Povinnost zavádí zákon 258/2000 sb. o ochraně veřejného zdraví, zejména § 19. Průkaz vystavuje obvodní nebo podnikový lékař. Lze jej vystavit na dobu určitou nebo neurčitou. Cena za vyhotovení se pohybuje od 200 Kč.

Povinností držitele průkazu je také pravidelně absolvovat hygienická školení. Je také povinen nevyhnutelně sdělit vedení závodu nakažlivé nebo horečnaté onemocnění své nebo člena své domácnosti.
zdroj …teticka wiki . http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Zdra­votní_průkaz_pra­covníka_v_potra­vinářství

Další odpovědi
anonym

myslíš zdravotní průkaz ??

mosoj

Zdravotní průkaz a většinou se stahují kalhoty !

Sun

Potravinářský průkaz. Vystaví ti jej tvůj obvoďák. Bude chtít poplatek od 100 Kč.

eLMo

Potravinářský průkaz. Stahnout? To ti vystaví obvodní lékař