Angi-Shy

Jak se jmenuje tahle stará PC hra?

Je to už asi 10 zpět co jsem měla CD s výběrem her, ještě na win XP. Byla tam hra, pohled z ptačí perspektivy na různě barevné koule naskládaný na sobě ve vrstvách a člověk musel najít dycky dvě stejné barvy a tím se důtával až do spodní vrstvy. Hrála k tomu klasická hudba. To je vše co vím. Pamatuje někdo název?

Odpovědi
Seznam.cz

Malá nápověda, hledat https://www.go­ogle.cz/search?q=ol­d+games+bubbles+ba­ll a kliknout hledat podle obrázků.

YaoistYuki

Hra, kterou hledáš je Joulinka. Též jsem ji hledala, ale nakonec se zadařilo.