Raduš ka

Jak se jmenuje tahle rostlina?

Prosím poraďte, jak se jmenuje tato rostlina? https://www.po­radte.cz/rostli­ny-a-pestovani/6936-jak-se-jmenuje-rostlina.html

Odpovědi
RyuzakiKate

No, docela by mi pomohlo, kdybych věděla, kdy a kde byla rostlina sebrána, pokud je to tvoje vylisovaná položka… Bude to nejspíš z čeledi bobovitých, ale ten svršek je několik květů nahňácanejch na sebe, je to vylisovaný docela nešikovně :)
Doplňuji:
Eště mě tak napadlo, jestli to nebude jenom ňákej blbej zvonek :) herbářový položky se lisujou i s kořeny kdyžtak… což by taky pomohlo :D