Jak se jmenuje ta písnička?

Občas slýchávám v rádiu takovou písničku.Ale vždy jsem jí nějak nevnímala,ale najednou mi to začalo hrát v hlavě…jenže si jí moc nepamatuju,ale chci vědět název.Zpívá jí nějakej čech(česká písen) a refrén zpívá podle hlasu někdo jiný(myslím že slovensky a je to chlap).Kromě refrénu je ta písen rapovaná(asi :D ).A vím že koncem refrénu říká „tak ako my“. :D

Odpovědi
Ardianaaaa

Ta písnička se jmenuje ANDĚLÉ- Atmo music feat. Jakub Děkan. A ten co zpívá refrén tak je z Liberce, ale taky jsem si myslela, že to je slovensky