mojitek

jak se jmenuje ta aplikace?

Ahoj všem,
před nějakým časem jsem vytvářel na PC v -nějaký aplikaci-(WORD..?) různě designované písmena,dala se různě tvarovat nebo i nastínovat,ba­revná škála atd atd.Jmenovalo se to WORD…? Nevíte název a kde by se to dalo zdarma stáhnout?Díky za odpovědi 😉
Doplňuji:
jo jo,přesně tak,je to Word Art.Stáhnul jsem to,je to v ZIPu,takze nevím co s tím :o) Poradíte?

Nejlepší odpověď
anonym

Ahoj,nevím,ale snad tohle?

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/word-artist/?g[hledano]=pís­mo&g[oz]=1.2

Další odpovědi
Radek123

Ahoj, ano pravděpodobně se to tak jmenovalo :D Aplikace Word je součástí balíčko Microsoft Office ( všechny roky ). Pravděpodobně si budeš muset balíček zakoupit a nebo to udělat nelegálně: http://uloz.to/xGan5LX/­microsoft-office-2010-cz-professional-plus-key-aktivator-rar
Doplňuji:
Máš nějaký program na otevření zipu např. WinRar nebo WinZip?

Michal Kole

Mám pocit, že je integrována aplikace WordArt, ale nejsem si jistý
Doplňuji:
otevřít (2× kliknout levou myší)
a pak dvakrát klikout na soubor v archivu WordArtist.msi

mojitek

Děkuju všem za pomoc.

mojitek

stáhnul jsem si WinZip,ale nevím jak se s tím pracuje. Radši bych prosil vysvětlit krok za krokem hezky po lopatě. PS: PC lama