HankaKCB

Jak se jmenuje systém na příjem darů s motýlem?

Zdravím,
před nějakou dobou jsem se na internetu u nějakého neziskového projektu setkala s možností darovat nějaký finanční dar prostřednictvím určitého systému. Běžně se odesílají peníze na účet organizace, která má zařízenou veřejnou sbírku, v tomto případě se ale jednalo o dae, který se k příjemci dostane pomocí výše zmíněného systému.
Mám dojem, že v názvu měl slovo „dar“ v nějakém tvaru, a motýla v pozadí, ale nemžu si vzpomenout, jak se to přesně jmenovalo, a nejsem schopná na to přijít ani pomocí vyhledávače.

Děkuji za všechny odpovědi a případnou pomoc :)

Odpovědi
magorvkleci

darujme.cz

marci1

Debra? 🙂
https://www.debra-cz.org/