EliSlav

Jak se jmenuje smutná písnička,kterou zpívá muž, a která pravděpodobně obsahuje slovo „nowhere“?

Včera navečer jsem slyšela v Ikea na Zličíně anglicky zpívanou písničku, kterou zpíval muž, byla pomalá, možná smutná, a myslím že jsem v ní slyšela slovo „nowhere“ či něco podobného. Jedná se asi o moderního interpreta, písnička je známá až „profláknutá“, často ji hrají v rádiích. Nevíte někdo co za písničku by to mohlo být, nebo jaké radio mohlo hrát v Ikea? Díky moc :)

Nejlepší odpověď
quentos

Hm, to toho víme :{/> obávám se, že indicií je žalostně málo. Ale pokud si pamatujete aspoň melodii a máte mikrofon, můžete ji na níže uvedený odkaz zkusit zabroukat a třeba ji to najde…

Zdroj: http://www.mi­domi.com/

Další odpovědi
Löwe

Takových je.. Chce to jen pečlivěji hledat metodou pokus a omyl.Vepište odpověď…