FemmeFatale

Jak se jmenuje skladba?

Zdravím prosím nevítě někdo co je to za videoklip já jen vím že to zpívá ženská a je u toho nádherný video clip zacíná to s koněm na poušti, pak je tam černý jaguar a žena se ho dotýká ,pak vodopády a papoušek .....kdyby někdo věděl dík za info

Odpovědi
klob1

Spíš mám dojem, že to viděla v reklamě? Jistě to byla reklama.Přesně podle popisu.

anonym

Není to něco od Madonny? Tak se mi něco mihá před očima, měla v tom klipu tmavý vlasy? Byl tam i černý pes a ptáci? To bude asi něco jinýho