22aa

Jak se jmenuje servis mp3 nebo mp4 přehrávačů?

Dobrý den.
Prosím vás nevíte jak se jmenuje servis mp3 nebo mp4 přehrávačů?
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Arne1

SSO (Sběrné Středisko Odpadu)

anonym

zapomeň na servis. Tyhle věci dnes nikdo opravovat neumí, resp. v servisech to umí opravit jen tak že celé vnitřnosti vyhodí a objednají nové, což bude mnohem nákladnější a dražší než kdyby sis sám koupil přehrávač fungl nový. Servisy dnes už pokročilou elektroniku neumí opravovat, umí jen vyměňovat veškerou vnitřní elektroniku za novou a tohle platí prakticky obecně o všech přehrávačích, tabletech, telefonech, všem co nemá dostatečně modulární konepci jakou dříve mívalo klasické PC, kde se snadno daly měnit dílčí komponenty, to už u dnešních zařízení které se vyskytují prakticky na jediné společné desce bez konektorů prakticky nelze…

elkon

A známý vtipálek se opět ozval. Už jsme byli netrpěliví.

22aa

Ale to si mám koupit mp4ku za 2 dny rozbitou nebo co?

22aa

Mě napadla jediná značka která jde opravit a to je apple ipod