Barra

Jak se jmenuje seriál, kde vystupuje mnich Lasko? Kde ho stáhnout/vidět zdarma?

Viděla jsem jednou seriál na Markize a teď si nemohu ani za boha vzpomenout, jak se jmenoval. Bylo to o mnichu jménem Lasko. Bojuje proti zločincům. Bydlí v klášteře. Chtěla bych tento seriál vidět celý. Myslím, že se jmenuje nějak jako Lasko: pěst (nebo past) boží. Pokud někdo víte, jak se jmenuje doopravdy tak mi to prosím napište. A taky kde se dá na něj koukat na netu zdarma nebo kde se dá stáhnout zdarma. Děkuji moc

Doplňuji:
Kde se dá vidět zdarma? Pište

Nejlepší odpověď
Rokio

https://www.csfd­.cz/film/266275-lasko-pest-bozi/prehled/

Další odpovědi
iceT

Pravděpodobně nikde, sice jsem našla pár odkazů, ale nefunkčních, a ke stažení asi taky nikde není. Hledala jsem už dávno.
Ale můžeš se kouknout na film, který je jako předehra k seriálu.