luckykubrt

Jak se jmenuje sci-fi film, v němž otec cestuje vesmírem a jeho dítě je uneseno mimozemšťany?

Moc o něm nevím. Co mi utkvělo v paměti je to, že nějaký otec cestuje vesmírem a vrací se na svoji rodnou planetu. Jeho dítě je uneseno mimozemšťany a on potřebuje loď na cestu. Obchoduje s nějakým vůdcem planety, pak najde staršího muže z nějakého odboje a jeho dceru, kteří mu můžou pomoci na cestu svoji lodí. Tu ale musí nejdřív opravit a ta dcera se stane velitelkou lodě, přestože to je malá holka. Nevíte, jak se ten film jmenuje?

Odpovědi
Kepler

Ztraceni ve vesmíru? Děj je sice trochu jiný, ale taky je to o rodince na vesmírném tripu.