Tom20

Jak se jmenuje program na vytváření virtuálních 3D vlajek?(viz odkaz v doplnění otázky)Díky

http://www.you­tube.com/watch?v=U6w1dm9­u8Q4
Ale nemusí to být přesně tenhle,piště i jiné třeba

Odpovědi
Acer

Řeknu ti to takhle: Nevím jestli existuje nějaký program pro vytvoření vlajek, ale vím, že existuje program pro vytvoření i vlajek a to adobe after effect, ve kterém si tu vlajku nahraješ do jakéhokoliv prostředí který si sám natočil nebo který natočil někdo jinný ale musíš mít nahraný i ten pohyb té vlajky