tony2412

jak se jmenuje předmět,který se zavěsí někam a on se pak třeba pořád točí?

je to takový efektní,někde jsem to viděl ve výloze,vystavený a prodávali to,ale nevím kde a ani jak to najít na internetu,nevím pod čím to hledat…

Nejlepší odpověď
gecco

Mobil…
Ale pokud jej chceš najít na netu, koukej se po hesle, např., „závěsný mobil“ – jinak ti vyhledavač najde telefony…
😉
https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&q=z%C3%A1­v%C4%9Bsn%C3%BD+mo­bil&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=sug­gest&gws_rd=ssl

Další odpovědi
Děda Louda

Hodiny.

lexx

Bez energie ? Perpetum mobile neboli zázrak.