Toruk

Jak se jmenuje předělávka „We Will Rock You“ od Queen?

Je zpívaná ve stylu swing, prý od německé kapely (vlastně spíš, jak se jmenuje tato kapela?). Občas ji hrajé na Evropě 2. Velmi vtipná.
Doplňuji:
Už jsem to našel: Queen+Max Raabe- We Will Raabe You
http://www.you­tube.com/watch?v=p6N4ljs­R_Yo&feature=BFp&lis­t=WL50861263D0E­A2242&index=1

Odpovědi
Jikra

No tak to je samozřejmě nesmrtelný hit a myslím si že i v podání dechovky na obyčejné venkovské zábavě bude mít super úspěch.
A to nejsem dechovkář ani náhodou.(rock/me­tal)

Rocker

To je dobrej úlet:-)Už jsem slyšel i Nothing Else Matters od Metallicy hranou na cimbál,to bylo taky dobrý.Ale nesnáším předělávky rockových skladeb na rap apod,to je něco strašnýho.