jak se jmenuje podle vás nejlepší stolní hra na světě

super stolní hra

Nejlepší odpověď
barnajka

Nejlepší…hmm…to je hodně subjektivní pojem, nemyslíš? :)
Třeba u mě si hodně vysoko stojí Activity, ale jestli by bavila/baví i tebe..vím já?! ;)
Doplňuji:
A Scrabble!!!
Na Scrabble jsem úplně zapomněla!!!
…nejspíš proto, že ho hraju jako prase. A proto ho radši nehraju vůbec :))
Ale ráda bych, ráda…mít však na něj správně vybroušený mozkový závity a bohatou slovní zásobu :((
…ta má miniaturní mozkovna je mi handicapem i pro hraní šachů :((

Další odpovědi
poa.li

Šachy přece…pro mne.

briketka10

http://deskove-hry.heureka.cz/has­bro-monopoly-std-9122/specifika­ce/#section

u mně bodují jednoznačně Monopoly – Dostihy a sázky už v pubertě jsem je hrála..

no, ale právě ty šachy jsou možná ty nej nej SUPER..krásná hra