Elly

Jak se jmenuje písnička..?

Je to písnička na ploužák, zpívá to muž a zpívá se tam „here I am..“. A myslím že to je starší písnička. Zadávala jsem různě na youtube Here I am, ale písniček s tímto názvem je strašně hodně. Nevíte někdo jak se jmenuje, nebo spíše kdo ji nazpíval?
Doplňuji:
Ten Leonardo od Cochen to není :/

Odpovědi
autacek

Jako těch informací co uvádíš je strašně málo, starší písnička jako rok, pět, deset let, nebo padesát ? To že jsi to již hledala je sice hezké, ale informace zcela k ničemu ;)

No osobně si myslím, že pokud to má být ploužák a relativně se to z nabízeného ještě hraje, tak je mým tipem „Send me an angel“, od Scorpions.

http://www.you­tube.com/watch?v=1U­UYjd2rjsE

cochee

Zkus si najít třeba Leonarda Cohena: I'm Your Man

Stingo

Písničku Here I am znám od Scorpions nebo Bryan Adams.