je česká,zpívá v ní Michal Hrůza s jeho starou kapelou…
text:zítra mám svůj den,zítra se mi splní moje tajný přání,můj
sen(…)nebudu sám nebudu sám,zítra tě mám…
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas před 5860 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Ready Kirken – Zejtra mám
ještě jsem Vám našla odkaz na slova::
http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/ready-kirken/zejtra-mam-3786
| 0 Nominace Nahlásit |
Otázka nemá žádné další odpovědi.
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek