Green

Jak se jmenuje Písnička?

Vysílají ji na Nově, V reklamě na Slunce Seno Jahody … Začíná slovy : I don't know you ...... Je hodně stará .. Děkuji …

Nejlepší odpověď
barnajka

Ani já tu reklamu neznám, telka jde úplně mimo mě :)
Ale při slovech ‚I don't know you..‘ mi v hlavě automaticky naskakuje pokračování: ‚..but I want you, all the more for that..‘

…čili Glen Hansard + Markéta Irglová a jejich oscarová písnička ‚Falling Slowly‘.
Je to song z r. 2007 nebo 2008, takže v žádným případě NENÍ tak HODNĚ starý, jak píšeš.
Takže dost možná, že jsem se svým tipem vedle jak ta jedle, posuď sama :))
http://www.you­tube.com/watch?v=k8mtXwt­apX4

Další odpovědi
www

Reklamu neznám.
Těmi slovy ale začíná podle Google toto, není to ono? :

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=I+don­%27t+know+you­&client=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&

PartyKiller_

Jo, je to Falling Slowly :)