Visla

Jak se jmenuje píseň od Tří sester s úryvkem textu: Potkal jsem tě jednou v (a teď nevím, v lukách, v létě…)

a další úryvek, který si pamatuju, je: Miluju tě jako blázen.
Doplňuji:
zjentek: Vtipné, dik. ☹

Nejlepší odpověď
sesednizkola

„Miluju tě jako blázen.“ v žádné písničce od Sester není, nejspíš si to pleteš. první odkaz je možná ono https://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&hs=Mtt&q=­tři+sestry+Pot­kal+jsem+tě+jed­nou&oq=tři+ses­try+Potkal+jsem+tě+­jednou&gs_l=ser­p.3..35i39l2.8208­.8558.0.8820.2­.2.0.0.0.0.100­.199.1j1.2.0.mse­dr...0...1c.1­.62.serp..0.2­.198.SARfnP3GL-0

briketka10

jak píše sesednizkola

hledala jsem snad ve všech textech Tří sester a
žádný takový, jaký uvádíš se v nich nevyskytoval..