JájsemRaibek

Jak se jmenuje osoba vedle Hitlera ve filmu Pád třetí říše?

Nesympatický, vychrtlý muž oblečený v hnědém obleku s hákovým křížem na předloktí, pohybující se v blízkosti Adolfa Hitlera ve filmu Pád třetí říše. Možná jej znáte i ze scének použitých z tohoto filmu, když se Hitler dozvěděl o prohře ve fotbalu, hokeji apod..
Kdo je ta osoba?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ten film jsem neviděl, ale podle popisu by to mohl Paul Joseph Goebbels, ministr propagandy a jeden z nejbližších Hitlerových lidí. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Joseph_Goeb­bels