smutnydrak

jak se jmenuje nový film ze Stallonem, Rurkem a dalšími asi šesti známyma akčníma hercama?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zřejmě myslíš tento

http://www.csfd­.cz/film/249788-expendables-postradatelni/?po­dle=bodu&limk=-1&limr=

Další odpovědi
Losos

Jedná se o film The Expendables ..

Pokud mohu, tak vřele doporučuji, neb se nejedná pouze o nějaký akční škvár, jak by si někteří mohli říct, naopak, je to film, ve kterém si naši „známí hrdinové“ dělají legraci sami ze sebe a svých starých akčních filmů. Přitom my můžeme zavzpomínat na zlaté časy této akční, krvavé bezduché éry a nejen se pokochat tímto druhem „umění“, ale i od srdce se zasmát :)