Lukáš Rusek

Jak se jmenuje níže popsaná hudba?

Abych vám to trošku více představil. Určitě většina z vás zná hru jménem We Happy Few a mě zajímá, jak se jmenuje ta hudba když v té hře procházíte se svojí postavou v Garden Districtu. Prostě se tam procházíte a nejednou vám začne hrát ta hudba. Prosím o název hudby popř. odkaz na video s hudbou.

Odpovědi
Dochy

„Určitě většina z vás zná hru jménem We Happy Few…“
Jasně. Existuje asi tak 345 140 143 různých her a každý z nás zná většinu z nich…

anonym

Tu hru tedy neznám ale myslím si, že není nic těžkého to dohledat. Popsanou scénku jsem sice nenašel ale našel jsem něco s oficiálním soundtrackem. Jestli je to v tom nevím, zvláště když ani nevím jak tebou popisovaná hudba zní ale zkus třeba sám hledat. Nebo se zeptat někde na oficiální stránce. Přikládám pár věcí co jsem našel.

https://youtu­.be/3e6__JFBGl8

https://youtu­.be/iZsNNDMq2oE

Mc Merkurion

… jasně, podle sebe soudím tebe >>> to si myslíš, že když ty znáš nějakou hru, že ji zákonitě musí znát celej svět ???