luucc

Jak se jmenuje nejvzdálenější trvale lidmi obydlené místo ?

Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejvzdálenější ? Odkud ?

Další odpovědi
annas

Otázka není opravdu správně položená. Ale něco jem našla.

Projděte si odkaz.
http://magazin­.ceskenoviny.cz/zpra­vy/surya-predstavi-dokument-cesta-ke-slunecni-skole/402979

Režisér Tomáš Obermaier o svém posledním dokumentárním snímku říká:

„Film Cesta ke Sluneční škole vypráví o výstavbě základní školy ve vesničce Kargyak v indické části Himálaje a také o putování za tímto nejvzdáleněji osídleným místem ležícím v nadmořské výšce 4200 m… :“

anonym

Záleží z jakého místa myslíš, bral bych na nejvyšším, nejnižším, kde je nejvetší zima, sucho, horko apod.

Rocker

Nejvzdálenější od civilizace jsou nejspíš základny na Antarktidě.