22aa

Jak se jmenuje mp4 přehrávač, na kterém pošlu odkaz?

Dobrý den.
Prosím poradíte mi?
Našel jsem nějakou pořádnou silnou mp4 ale nevím jak se jmenuje vím jenom značku trevi ale nevím model.
Prosím nevíte jak se ta mp4 jmenuje (model)
Důvod: Sháním konventer pro tento model.
Děkuji. V případě pošlu i fotku s odkazem. https://www.sba­zar.cz/lukmar­k1/detail/65164232-mp3-prehravac
Znáte tuto mp4? A formát videa?

Odpovědi
jáára

Je to *.mp3 přehravač a asi funguje jen jako čtečka SD karet. Dá se koupit v Kaufu nebo jinde, kde se to normálně nekupuje.

anonym

bude to nějaká starší dnes už nedostupná verze Trevi MPV 17×x.

Osobně si myslím že nákupem takového verglu nebudeš moc nadšen, protože přehrávat videa moc dobře neumí.

Umí totiž jen formát MJPEG, což jsou jen za sebe pospojované jpeg obrázky do jednoho souboru bez jakékoliv vzájemné souvislosti, takže si dovedeš představit, že je to strašně neefektivní ve srovnání s dnešními formáty h.263 (XviD/DivX), h.264 či dokonce h.265 (HEVC). Abys video dostal do MJPEG a současně mu zachoval rozumnou velikost musíš výrazně snížit jeho rozlišení (určitě ne víc než 320×240, optimálně však rozlišení displaye přehrávače přesně) a také musíš snížit snímkovací frekvenci z 25 – 30 jen na 10–15, výsledné video bude příšerné … být tebou nekupoval bych to.

spíš bych se poohlédl po nějakém bazarovém android telefonu, protože každý android telefon umí přehrávat širokou škálu videí bez konverze a to i v moderních formátech h.263/4/5, androdi telefony si také bez problémů poradí se všemi kontejnery (mkv, avi, gp3, mp4) na které narazíš, což u těchto jednoúčelových zmetků rozhodně nebývá obvyklé a často umí kontener jen jeden nebo dva a ostatní se musí opět zbytečně konvertovat.

Takový bazarový android seženeš i za 500kč tož není o moc víc, přitom to bude nesrovnatelně schopnější zařízení než toto, co sis našel. Viz příklad: https://www.sba­zar.cz/119-samsung/cela-cr/cena-od-400-do-900-kc/nejlevnejsi

22aa

Jo ale android budu mít 2 dny a musím si kupovat novej androidy nechci.
Nechci čumět na pohádky z blbkou immerovou. Umře!