anony.M

Jak se jmenuje křupavá pochoutka,která se smaží ve friťáku a nabobtná?

Dalo se to sehnat před lety,jde o jakési křupky, které se usmaží ve friťáku a oni se nafouknou.Pak se to osolí a jí se to jako křupky…Snad se to dalo koupit mimo jiné v Polsku..Nevíte někdo,o co jde a jak se to jmenuje?Případ­ně,zda se to dá ještě sehnat..Děkuju.

Nejlepší odpověď
anonym

Jeee , ja to chci take vedet ! Byly to takove krouzky – prstynky ! Diky anonymovi za pripomenuti dobrutky. -iv-

Další odpovědi
fablen

dole už jsem jeden z odkazů našla, navíc doprava nad 500 gratis 🙂
Doplňuji:
barnajka: díky 🙂, už jsem objednala testovací balíček za 38,– vč. pošty. Mají dokonce různé tvary.

Zdroj: http://hotsnac­k.cz/eshop/Pr­stynek.html

barnajka

To není možný, ono se to FAKT ještě vyrábí?!?!?! :DD Ty kroužky byl jeden z mnoha důvodů, proč jsem jako malá tak strašně moc milovala cesty k babičce. Vždycky měla aspoň jeden sáček schovaný ve skříni a sotva viděla naše auto parkovat před domem, už rozpalovala olej :DD Taky děkuju anonymovi za otázku, budu se po tom pídit i u nás :) Díky díky díky :))

PS: A díky díky díky i detektivovi fablen – jste skvělá pátračka! :)))
Doplňuji:
fablen: zapátrám v okolí, jestli to tu někde neseženu – když ne, ten testovací balíček si asi objednám taky. Už si ani moc nevzpomínám, jak to chutnalo, ale těším se na ty vzpomínky, co to ve mě vyvolá. Možná i nějaké dávno v podvědomí zasunuté :)))

elektrikář

Mam pocit že se to dováželo z Větnamu.

mgiel

Dobrý den, navštivte www.hotsnack.cz a snad nejdete co hledate :)

Zdroj: www.hotsnack.cz