Avatar uživatele
anony.M

Jak se jmenuje křupavá pochoutka,která se smaží ve friťáku a nabobtná?

Dalo se to sehnat před lety,jde o jakési křupky, které se usmaží ve friťáku a oni se nafouknou.Pak se to osolí a jí se to jako křupky…Snad se to dalo koupit mimo jiné v Polsku..Nevíte někdo,o co jde a jak se to jmenuje?Případ­ně,zda se to dá ještě sehnat..Děkuju.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? flodur, iceT, barnajka, fablen, anonym, mgiel před 4739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jeee , ja to chci take vedet ! Byly to takove krouzky – prstynky ! Diky anonymovi za pripomenuti dobrutky. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
fablen

dole už jsem jeden z odkazů našla, navíc doprava nad 500 gratis 🙂
Doplňuji:
barnajka: díky 🙂, už jsem objednala testovací balíček za 38,– vč. pošty. Mají dokonce různé tvary.

Zdroj: http://hotsnac­k.cz/eshop/Pr­stynek.html

Upravil/a: fablen

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
barnajka

To není možný, ono se to FAKT ještě vyrábí?!?!?! :DD Ty kroužky byl jeden z mnoha důvodů, proč jsem jako malá tak strašně moc milovala cesty k babičce. Vždycky měla aspoň jeden sáček schovaný ve skříni a sotva viděla naše auto parkovat před domem, už rozpalovala olej :DD Taky děkuju anonymovi za otázku, budu se po tom pídit i u nás :) Díky díky díky :))

PS: A díky díky díky i detektivovi fablen – jste skvělá pátračka! :)))
Doplňuji:
fablen: zapátrám v okolí, jestli to tu někde neseženu – když ne, ten testovací balíček si asi objednám taky. Už si ani moc nevzpomínám, jak to chutnalo, ale těším se na ty vzpomínky, co to ve mě vyvolá. Možná i nějaké dávno v podvědomí zasunuté :)))

Upravil/a: barnajka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mam pocit že se to dováželo z Větnamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mgiel

Dobrý den, navštivte www.hotsnack.cz a snad nejdete co hledate :)

Zdroj: www.hotsnack.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek