Džanička

Jak se jmenuje koníček, když chcete chovat dravé ptáky.. Já to mám na jazyku a né si vzpomenout..

Myslím jak si necháte dravce na ruce.. Pro jak velké děti je tento koníček vhodný? Od kolika asi let? Myslíte, že od 4 je to brzo?? Syn je na toto blázínek.. A taky mám strach, samozřejmě, přeci jen jsou to dravci.. Díky
Doplňuji:
Samozřejmě to nemyslím s tak malým dítětem vážně, pořád se mě na to ptá, a já mu říkám, že na takovéhle věci má času dost..

Nejlepší odpověď
ten který je

Sokolnictví.Doufám že to nemyslíte vážně s tím dítětem.

Další odpovědi
MrGandy

Je na to malý, ale pokud půjde o menší druh ptactva pod dohledem chovatele ( odborníka) …neviděl bych v tom problém

tom004

Je to sokolnictví,ale že by to byl koníček,tak to si nemyslím.Je to pořádný kůň,a pro většinu chovatelů,i něco víc.A pro čtyřleté dítě,je to dost brzo.

eva

ORNITOLOGIE ?

quentos

když chce žena chovat dravé ptáky – nymfomanie…? :{D>

ten který je

Ornitologie je nauka o životě ptáků.