rybíz

Jak se jmenuje kancelář znalce na odhad ceny pozenku pro finanční úřad.

Nejlepší odpověď
petka

To může být znalecká kancelář – najděte si na google znalecký posudek/odhad o ceně pozemku. Nebo se zeptejte na finančním úřadě.

Další odpovědi
Michal Kole

Na stránce http://datalot­.justice.cz/jus­tice/repznatl­.nsf/$$SearchFor­m?OpenForm

v poli Odbor/odvětví dáte Ekonomika /Ceny a odhady a do dalšího pole dáte nemovitosti, zadáte kraj a ono to něco najde

pondělí

ODHADCE NEMOVITOSTÍ A POZEMKU A NEBO SOUDNÍ ZNALEC.