Jan Kuchař

Jak se jmenuje jedna motocrossová hra, v níž lze jezdit v okruhu, dělat triky na skokáncích a jezdit závody?

Zdravím, jako malej jsem hrál jednu hru s motorkama (na PC), hrálo se to normálně z vlastního pohledu, dalo se tam jezdit v okruhu a dělat triky na skokáncích, pak se daly jezdit závody a dalo se tam jezdit i na horu. Už si ale vůbec nevybavím název. A matně si vzpomínám jak jsem tam jezdil kolem nějakýho baráku kde byl i bazén :/ Nevybavíte si někdo něco? Díky moc.

Odpovědi
carlosbomber

Nemůže to být nějaka hra ze série Trackmania ?