Vanda6

Jak se jmenuje hud. skupina. Hrají tam dva chlapi na basy, ale moderní písničky.

Nejlepší odpověď
petra15

No v principu más pravdu, jenze to nejsou chlapi ale zenský (protoze chlapi to neumejí), je to Meytan Cohen a Juliana Vieira 🙂:DDD
Youtube.com/wat­ch?v=o3p9-IqBu_k

Další odpovědi
jinsun

dotaz úrovně dítěte z mateřské školy -_-. Basy myslíš jako basskytary nebo jako konstrabasy, a co je pro tebe moderní písnička?

badisko

hudebni skupina …a hraji tam 2 no to potes koste …:D