England1522

Jak se jmenuje hra?

Ta hra je 3 třech býlích panáčcích, ta hra je adventura. Ta hra se projednává o tom jak se ti tři ztratí a byl tam jeden panáček s tričkem s hvězdou a jeden s kytarou, potom se ti 3 ztratily navzájem a jeden ten panáček za kterého hrajete spadl nějak do údolí kde potká holku a s ním jde za její babičkou a nakonec to skončí že půjdou do města a potom vyšel druhý díl té hry ale já nwm jak se jmenuje a já se vás ptám jestli tu hru znáte tak ji prosím napište.

Odpovědi
Funna

jak se jmenuje popsaná hra netuším…ale být tebou raději bych se poohlédla po nějaké knížce než po adventuře, protože u hry se správně česky nenaučíš ani náhodou…to co jsi vyplodil je děs a hrůza…pravopisných chyb jak máku, slovosled příšerný…za tohle bys ve slohu dostal pětku dvakrát podtrženou…

Analníkolík

Funna ty jsi dement první třídy ptal se na hru ne na tvuj posranej názor.