Jak se jmenuje herečka, která ve filmu 20 000 mil pod mořem na TV Prima Cool plavala pod vodou?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Dorota Máchalová....­...........!!!

Další odpovědi
iceT

CSFD-návod na použití:
na stránkách csfd sui zadej do vyhledávače název filmu,pak se podívej kdo tam hraje-to rozklikáváš jednotlivá jména účastníků a jméno hledané poznáš podle tváře.
Poněkud jednodušší způsob je na kfilmu.net-tam po zadání názvu filmu vyjedou kompletní informace,včetně toho kdo hrál kterou postavu.

quentos

Hanny, dobrý, máš bod :{D> taky nechápu, co furt všichni maj s tím plaváním

hanny 2

quentosi – to je pořád ten stejnej!!!