Minas

jak se jmenuje free software který ukáže co aktuálně jiný dělá na stejné wifi

Mám pocit že mi soused pořád leze na wifi a přišla mi vážně divná objednávka kde byla psaná moje IP.
Slyšel jsem o jednom free soft waru který ukáže co aktuálně se děje na wifi.

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

umí to wireshark ale není to tak jednoduché… umí sledovat pakety a v těch už se musíš vyznat sám

Další odpovědi
Lamalam

Zkus NetWorks.

gecco

Monitorovat provoz na síti je jedn avěc – ale jak píše Lukas.zmizik – laikovi to nic neřekne…
😉
Pokud jde o „souseda“ – jednodušší bude, když nakoukneš do Syslogu a Statistik na routeru.
A pokud jde o onu „divnou objednávku“ – asi ti přišla mailem, ne?? – takže někdo by se ti musel ´nabourat´ do mailboxu (a to může soused, stejně jako třeba Číňan) – to s wifi vůbec nesouvisí. Nejspíše jde o phishing – pokud nemáš dobře zabezpečený počítač, vůbec takové maily neotvírej – a určitě na ně nijak nereaguj!!