Maggie.b

Jak se jmenuje fobie ze záchodů? Nemyslím parurézu ale aby to byla toaletofobie. :D

Nejlepší odpověď
annas

Znám jen pojem paruréza. Ale našla jsem odkaz, kde je uvedeno 132 druhů fobii. Zkuste si je pročíst, třeba něco najdete.

Zdroj: http://ivet-k.blog.cz/0703/dru­hy-fobie

Další odpovědi
mosoj

Fobii ze záchodů žádnou nemám. Tam chodím v pohodě odpočívat.

eLx

přelož si do latiny „toaleta“, počešti to trochu, spoj to se slovem „fobie“ a máš relativně vysokou šanci, že se trefíš :)

Natáliexxx

Myslíš že se bojíš být v kabině na záchodě? Jestli jo, tak tím trpím taky, a myslím že se jedná o určitou formu klaustrofobie

fcoop

pro Mosoje-to jste evidentně nebyl na záchodě v Kolíně na nádraží.Útulno,ob­sluha špičková,ceny mírné.Nutno vidět.