jouza

Jak se jmenuje film ve kterém zazněla fráze " Mezi Bakarem a Tubou" ???

Doplňuji:
Nevím přesně, ale jedná se vim, že se jedná o komedii tušim Francouzskou a je tak cca z roku 2005.

Nejlepší odpověď
briketka10

mohl by to být tento film, mluví tam o jménu herce :
Kdo se mi však líbil ve své roli, tak to byl herec Ettore Manni jako pořádný vejpitka Bakara.
http://www.csfd­.cz/film/2138-hrdinove-v-pekle/

Další odpovědi
anonym

Vím kde je Bakar, ale o Tubě nic…Nemá to být Pula? Bakar i Pula jsou města
v Chorvatsku ( poměrně blízko sebe, podívej se kde je Rijeka -na jednu stranu poblíž je Bakar a na druhou vzdálenější, je poloostrov a město Pula.
O filmu, na který se ptáš nic nevím, ale třeba začni tím, že si upřesníš tu frázi.