nyjono

Jak se jmenuje film, ve kterém vězni utíkají z gulagu, jdou v zimě a jejich cesta překvapivě končí ve Finsku?

Aspoň myslím, že to bylo Finsko.
Teď dávali film Útěk ze Sibiře, a on to je jiný film. Těmhle ukončili trápení v Indii 🙂

Dík.

Už to mám. Film se jmenuje Gulag a uprchlíci končí u plotu v Norsku 🙂

Odpovědi
Edison

Nejmenuje se to Útěk ze Sibiře?

briketka10

Gulag stále funguje:
https://zpravy­.aktualne.cz/zah­ranici/pryc-ze-sibirskeho-lagru-sencov-stradal-v-novodobem-gulagu-p/r~9f946058c­b1b11e9858fac1f6b220e­e8/?utm_source=Ak­tu%C3%A1ln%C4%9B­.cz&utm_medium=e­mail&utm_campa­ign=Aktu%C3%A1ln%C­4%9B.cz%20-%20Rychl%C3%A­1%20zpr%C3%A1va%20-%201.%209.%202019

nyjono

Edison, jak píšu. Ve filmu útěk ze sibiře končí uprchlíci v Indii. V teple.
Ve filmu Gulag, který byl hledaný, končí v Norsku. Na sněhu.