nyjono

Jak se jmenuje film o zlodějích – seniorech?

Pamatuju si, že byli asi 4, myslím, že bydleli v domově důchodců a měli vymakaný plán.
Vybavuju si scénu o nějaké akci, jeden šel na mobilní WC, vyšel nenápadně uvolněnou zadní stěnou a pak se zase vrátil.
Byla to trochu komedie a trochu krimi.
Děkuju
Sorry, Film zahraniční. Asi USA.
Vysílali ho v TV, už to je pár let.

Odpovědi
Kelt

Neuvádíte to hlavní, zda se jedná o český film nebo jiný. Ani jak byl starý, kdy se promítal. Já si vzpomněl na americký film, kde byli tři důchodci, přepadli banku jeden zemřel. Tu popisovanou scénu si nevybavuji, že by tam byla.

Kazatel

Jejda, to je přenos ze sněmovny a ne žádný film.