JájsemRaibek

Jak se jmenuje film o ponorce, kde dojde ke vzpouře?

Vzpoura je nutná jen proto, že „tvrdohlavý kapitán“ chce splnit poslední známý rozkaz, který zní-zaútočit. Bohužel při manévru ponorka přišla o anténu na laně a v těch hloubkách, ve kterých se nachází nelze přijímat jiné vlny. Rozkaz o přerušení útoku bohužel kvůli poruše na ponorku nedorazil.
Na konci filmu je zmínka o tom, že od té doby dává poslední slovo prezident USA.
Není to Hon na ponorku (Rudý říjen).

Nejlepší odpověď
jáára

http://www.csfd­.cz/film/8278-krvavy-priliv/zajima­vosti/?type=film
jo?
se kouknu
Doplňuji:
72% musí bejt dobrej

JájsemRaibek

Putine, ano to je ono, díky moc.

JájsemRaibek

sakra járooo, neumím číst. Takže ještě jednou díky Jááro ne putine :D

jáára

však v pohodě. aspoň mám na koukat.
stačilo do csfd napsat „vzpoura na ponorce“
a tenhle byl první

jáára

na co koukat…

briketka10

taky díky
mám na co koukat :))

briketka10

Viggo Mortensen a Denzel Washington
jsou mí miláčci 😁