A&N

Jak se jmenuje film o hokejistovi, ze kterého se stala krasobruslařka?

Zdravím, kdysi jsem viděla film, který se mi moc líbil, ale, bohužel, si nemuzu vzpomenout, jak se jmenoval. Je o hokejistovi, který byl při zápase trefen punkem do hlavy a zabit. V nebi dostal možnost vrátit se zpět do života, ale jako někdo jiný. Na zem přišel zpět jako krasobruslařka probuzena z komatu, a tak se musel naučit byt krasobruslařkou. Jak se jmenoval? Dekuju.

Nejlepší odpověď
BANAN93

já bych teda na jeho místě radši zůstal mrtev … ale podle slov jsem našel tohle http://www.csfd­.cz/film/133576-zavod-o-zlato/komentare/

Další odpovědi
AlenkaCe

Ledové ostří

iceT

No, Ledové ostří to rozhodně nebylo, tam se bývalý hokejista stal partnerem ruské nafrněné krasobruslařky.

Lamalam

Ten film se jmenuje „Ledově ostří“ nikoliv "Ledové ostří. Ale hlavní hrdina nebyl hokejista, nýbrž krasobruslař.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/222351-ledove-ostri/prehled/

Dochy

Také mně podle titulku napdalo „Ledově ostří“ (bacha „Ledové ostří“ je úplně jiný film). Ale nesedí to – původně muži sólový krasobruslaři a nikdo tam neumře (pokud vynecháme videozáznam z vystoupení korejské dvojice a zastřeleného maskota 😉