Jak se jmenuje film? Na americkém stadionu vybuchne atomová puma v automatu na cigarety.

Obsah filmu: Archeologové v poušti najdou při vykopávkách nevybuchlou rak. s at. hlavicí. Prodají ji překupníkům (ve filmu je scéna kdy agenti hledají v ruském objektu / nebo sibiř, ukrajina?) pumu co zde vědci vyrobili z rak. – ale jdou pozdě – už je na cestě do ameriky pro útok. Již hotová jednotka dorazí lodí do amerického přístavu, kde se jí ujme spící agent. (Jednotka byla v rusku namontována do automatu na cigarety a dovezena na stadion, kde se má odehrát olympiáda.) Na stadionu je i prezident. Na poslední chvíli prezidenta agenti odvezou, ale at. nálož na stadionu vybuchne. V filmu je záběr na at. mrak nad stadionem, poté šero, spadlá helikoptéra… jen si právě nemohu vzpomenout jak se film jmenoval.

Nejlepší odpověď
geoorg

Nejhorší obavy (The Sum of All Fears)

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/10227-nejhorsi-obavy/