tomtttt

Jak se jmenuje film, který se na začátku odehrává v nějakém prázdninovém táboře, kde zrovna chodí kontrola, zda mají…

Jak se jmenuje film, který se na začátku odehrává v nějakém prázdninovém táboře, kde zrovna chodí kontrola, zda mají uklizené chatky. Těsně před tím, než přijde kontrola, do té jedné chatky někdo vběhne a takovou pistolí, která stříká tenký provázky růžový hmoty, jim chvilku před kontrolou zasviní chatku.
Tuhle komedii jsme si půjčili ještě na vhs a myslím, že může být tak někdy z počátku 90. let.
Kdyby někdo rozpoznal z této kratičké indicie, budu rád.
Dík :)

Odpovědi
vydra4444

Nejsem si na 100% jistý, ale podle tvého popisu bych řekl že je to tohle: http://www.csfd­.cz/film/20798-past-na-rodice/