Standaa

Jak se jmenuje film/dokument?

Je to o nějakým letadlu a dfvou pilotech, kteří mají problém s letadlem a téměř celý film je o tom, jak se snaží letadlo, cestující, a vlastní krk zachránit, nakonec to nedokážou, kvůli nějaký izolepě nesloupnutý z letadla před odletem… Myslím že ten problém je že při letu ztratí orientaci a jejich letadlo klesá… Dík

Odpovědi
anonym

Snad ten film/dokument najdeš!

Zdroj: http://www.dfil­m.cz/katastro­fickefilmy/?s=100&ka­t=5&page=katas­troficke-filmy-dopravni-prostredky