vrtule

Jak se jmenuje film? Děj se odehrává o Silvestra a myslím že v New Yorku.

Děj se odehrává v New Yorku o silvestra, je černobílej (ale novej, staří max 10 let) a kluk nemá s kým strávit silvestr a tak vyzkouší seznamku a seznámí se s holkou(ta dělá výběrové řízení s kým strávit Silvestr) s kterou prožije celou noc až do rána..

ten kluk bydlí se spolubydlou který má asiatku..
nemáte někdo tuchu? :)
Doplňuji:
Díky, není to ten film :(
ten byl pouze o té dvojici..

Odpovědi
Pepa25

Film odehrávající se na Silvestra v New Yorku znám jen http://www.csfd­.cz/film/281118-stastny-novy-rok/ ale to předpokládám není ono …?