HiPe

Jak se jmenuje epizoda „Přátel“, v níž je manipulováno s oknem v kuchyni bytu Moniky?

Hledám epizodu, ve které je použito okno v kuchyni v bytě Moniky. Pamatuji si, že v jedné epizodě s ním nějak manipulovali, nepamatuji si, co s ním dělali nebo jestli z něj vylezli nebo nějaký pták… Zkrátka budu rád za vaši odpověď, pokud víte.

Odpovědi
MichaelOffic

serialzone.cz>přá­telé>seznam epizod=klikej na epizody hledej v textu děje.