Avatar uživatele
Michal Kole

Jak se jmenuje duševní porucha/nemoc: Když se vidí projíždět policejní auto je nezvladatelná touha udělat výtržnost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, bolak, briketka10 před 4030 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

Odpoveď byla označena jako užitečná

to není nemoc, ale dá se to považovat
právě za tu výtržnost hodit vejce na sklo
apod. stopovat je nahý, stát na silnici jen
v župánku :))
situací by se našlo jéje ..

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Nemoc to bude asi až když tu touhu nezvládne, jinak to napadá kdehoho zdánlivě normálního – viz Saturnin a jeho teorie o koblihách 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Bude to nějakej druh exibicionismu, ale počkám si na odpověď od Daminany :)

Já sem v „mládí“ ujížděl na něčem podobným, několikrát, když sem šel v noci s někým ve dvojici a stáli před náma policajti vopřený vo auto, jsem udělal to, že ve chvíli kdy jsme procházeli přesně kolem nich sem zařval „bacha policajti! zdrhéééj!“ a začal sem utíkat. Ta druhá osoba vůbec nechápala vo co de a většinou začala zrdhat taky :)) a když ne tak ji legitimovali…sranda veliká..

Pak když už mě běhání moc nešlo, tak sem se zase těsně u polišů přehodil výhybku na kriminální téma. Třeba sme se bavili normálně vo fotbale, vo vlasech, a jakmile sme procházeli kolem strážníků, tak sem najednou nahlas začal mluvit o marihuaně kterou má kolega/kolegyně v baťohu. Následně nás zastavili,zapsali a byla šacovačka :) proto sem se docela podivoval, když mi brácha povídal že mě v práci kontroloval v databázi a že tam vo mně nemaj žádnej záznam..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek