Winky

Jak se jmenuje drama o únosech a vraždách dívek, ve kterém hrají důležitou roli rozdělená dvojčata, chlapec a dívka?

Chlapec je v blázinci a kreslí na zeď ruce. Řeší se tam únosy a vraždy dívek, kterým někdo uřezával ruce. A pointa filmu je, že ta dívka dvojče je nějak postižená a ruce nemá a její šílený otec jí každý rok na narozeniny přišije ty nové od těch unesených. A dvojčata jsou nějak propojená a proto ten kluk kreslí ruce. Kdysi jsen ten film náhodou viděla a děj mi celkem uvízl v paměti, ale název bohužel ne a nemůžu to nikde najít. Nevíte náhodou někdo o který film se jedná? Díky

Odpovědi
iceT

Myslím, že by se mohlo jednat o tento film
https://www.csfd­.cz/film/20648-cas-pravdy/prehled/

Mc Merkurion

… tak to jsme dva …