22aa

Jak se jmenuje aplikace pro nahrávání zvuku ve tvaru kazetáku?

Dobrý den.
když jsem byl malej tak jsem měl aplikaci kde se měl audiokazeták na pc a nahrával jsem z mikrofonu.
Byla to demoverze,a měl jsem to na windows xp.
Prosím kde najdu takovou aplikaci kde jsem mohl nahrávat zvuk a bylo to ve tvaru kazetáku.
Nemůžu to najít.
A kdyz chci to nahrát z repráku na tape recoderu pro windows 10 mě to jde nahrát jenom z mikrofonu a tam bylo psané že to můžu i pomocí repráků.
Prosím nebyla ta appka zaniklá pro to xpéčko a jak nahrát muziku z tape recodéru pro windows 10 kdyby ta aplikace zanikla pro to xpéčko?
Mám to do tý doby než mi přijde walkman na přehrávání hudby.
Děkuji. 22aa.

Odpovědi
Jiří Bohumil

Nevím co řešíš. kazeťáky jsou už dlouho „pasé“.
V dnešní době je, pro vlastní nahrávání vlastních zvuků a záznamů, nejjednodušší používat aplikaci „nahrávání“ nebo „záznam“ ve většině smartphonů a v různých formátech, i v .mp3.
A veškerou hotovou muziku můžeš v tomto formátu stáhnout na internetu do PC v „nekonečném“ množství, nahrát na SD kartu a pak ji přehrávat v čemkoliv, případně s USB čtečkou (smartphon, PC, NB, rádiu, televizi, autorádiu (pokud mají USB), přehrávači-walkmanu mp3 v mp3 a.t.d.).

anonym

AUDACITY https://www.au­dacityteam.or­g/

Opensource, a dostupná pro všechny platformy zdarma.

Místo vstupu pro mikrofon použij raději vstup line-in (jediný rozdíl je prakticky v tom že se vstup mikrofonu rovnou zesiluje, což by bylo zbytečné. Audacity samozřejmě sama umí automaticky normalizovat hlasitost celé pořízené nahrávky)

22aa

Ještě že jsem našel audio přehrávačový skin pro aimp 3.4 audiokazeták.

elkon

Překonaná zbytečnost.