Lenča59

Jak se jmenuje?

Nedávno sem někde četla o takový skupině (myslím že hudební), byly to 4 holky které se oblíkaly ve stylu Scene..byly to myslím japonky a taky se malovaly jako slavné anime. Nevíte prosím jak se to jmenuje? Byly fakt hodně barevné :D
Doplňuji:
fakt nikdo nevíte? =/ aspoň napište „hmm to fakt nevím“ nebo „mno připomíná mi to…(<--doplňte)“ ..prosíím =D

Nejlepší odpověď
BANAN93

Hm to fakt nevím
mno připomíná mi to pokemon

Další odpovědi
anonym

Když to asi nikdo neví, tak Vám tu nebude psát hovadiny…

manon

Minimoni

ginze

To je tedy divné. A určitě to byly holky? Některé zdroje jsou v tomhle dost nedůvěryhodné. Mě napadla skupina Momoiro Clover Z, ale tam nejsou 4.
Ještě se koukni sem – http://www.las­t.fm/tag/osha­re%20kei/artis­ts , sice to jsou většinou klučičí skupiny, ale tak kdyby náhodou.
Doplňuji:
Ještě mě napadla skupina Aicle., ale to jsou taky kluci :D