Jak se jmenovala tehdy stránka na Facebooku kde se lidé streamovali?

Otázka spíš pro ty mladší ;)
Byla to stránka převážně se tam online streamovali školáci :D ale byla to sranda :D neví někdo jestli ta stránka je v jiné podobě na facebooku? Protože si pamatuju že jí tehdy zablokovali kvůli pornu ve streamu :D

Nene borci..byla to klasická stránka na facebooku..stream friend cz/sk tak nejak se to jmenovalo..

Odpovědi
peterd108

Myslíte Omegle nebo Twitch?

Altair-AC

ICQ, omegle, skype ??

Edison

Pokud se ptá na FB, asi nemá na mysli ICQ a jiné kecálky… Ale dá se on-line streemovat videjo. To lze přirozeně jak veřejně na stránce, tak pro přátele na stránce, tak i prostřednictvím vestavěného messengeru.