Questman

Jak se jmenovala tato hra?

Jedná se o hru z prostředí Star Wars, létalo se tam ve venkovním areálu v takovém bílém létajícím stroji a střílelo se na ty obří chodící potvory, co jsou třeba ve filmu Star Wars V, takové ty čtyřnohé vysoké krabice s hlavou.
Byla součástí DEMO CD, které bylo zdarma k časopisu Doupě (nevím, jaký ročník to byl, počítám tak od 1995–2005). CD bylo v černém papírovém obalu, na němž byl obrázek formule. Na stejném CD byla myslím i nějaká tak trochu závodní hra, kde jezdila různá (na obrazovce celkem malá) auta po venkovní trati.
Prosím, kdokoli ví o kterou hru se jedná (tu Star Wars) ať napíše, už tu hru sháním několik let a nemůžu ji dohledat ☹
Doplňuji:
SickBreed, díky za odpověď ale bohužel to ani jedna z těch které jsi napsal nebyla. Pokud si dobře pamatuji, měla ta hra trochu lepší grafiku a v DEMU byla jen jedna mise a ta se odehrávala v uzavřené jakoby přírodní aréně (nešlo z toho odletět) a létal jsi tam sám, bez letky nebo něčeho podobného. Prosím, kdo tuší co by to mohlo být ať napíše, moc rád bych si ji po takové době znovu zahrál ☹

Nejlepší odpověď
SickBreed

Lítačky který si pamatuju ze svýho mládí: X-wing (1993), Star wars: Rebel Assault 1 nebo 2 (1993, 1995 – myslim že mluvíš o tomhle, tedy nějak tak si vybavuju že v týhle hře si mohl svazovat letadlem nohy těm kráčejícím monstrům.), Star wars: Rogue Squadron 1–2–3 (1998 první díl na PC, zbytek jenom na Nintendo – další horkej kandidát). – novější asi nemá cenu vypisovat.
Doplňuji:
Tak to vážně nevim, nicméně tady máš list všech existujících SW her pro všechny platformy, seřazeno dle datumů. Tak si pohledej. http://en.wiki­pedia.org/wiki/Lis­t_of_Star_War­s_video_games