Jak se jmenovala ta herečka co hrála tu potápěčku v Magické hlubině 2?

Omlouvám se, že jsem první dotaz napsal nepřesně a prosím admina o smazání.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Myslíš tuhle?
http://media1­.polna.jex.cz/i­mages/media1:49909dc07­8792.jpg/%C5%BE%­C5%BE%C5%BE%C5%BE%C5%BE%­C5%BEbhbh.jpg

Další odpovědi
BEAES

Jacques (Jean-Marc Barr) a Enzo (Jean Reno) jsou přátelé od dětství. Jejich vztah však ovlivňuje neustálé soupeření. Oba jsou potápěči, oba jsou výborní. Ale jeden je lepší. Jacques dosáhl bez dýchacího přístroje hloubek jako žádný jiný člověk. Je výjimečný, moři zasvětil život, stalo se jeho domovem, dal mu svoje srdce i duši. S tím se ovšem velmi těžko vyrovnává Johana (Rosanna Arquette), protože ví, že moře je soupeř, s nímž se ona nemůže rovnat. Jacques je magickou hlubinou, která je stejně tak krásná jako záhadná, přitahován stále silněji…